03 Şubat 2014

İş Yerimde Vodafone Çekmiyor!

Günümün 11 saatini geçirdiğim iş yerim olan Basın Ekspres yolu Kuyumcukent fabrikalar bölümü 6. fabrika Cetaş Kuyumculukta Vodafone hattım bazı odada çekiyor bazı odada çekmiyor.


İstanbul'un ortasında bunu yaşamak çok üzücü ben ve çalışma arkadaşlarım konuyu defalarca Vodafone yetkililerine iletmesine rağmen sonuç alınamadı.

Arda 64 Okunma

Cevaplar

 • Arda05 Mart 2014

  vaatlerini yerine getirmiyorlar

 • Arda05 Mart 2014

  Merhaba; Şikayetim ile ilgili 05.02.2014 tarihinde arandım ve bölgemizde kapsama alanı ile ilgili çalışma yapılacağı söylendi üzerinden tam 1 ay geçmesine ramen çekim kuvvetinde hiçbir değişiklik gözlemlenemedi hattımı kullanamıyorum bu maduriyetimi burdan tüm vodafone kullanıcılarına ve vodafone yetkililerine bildirmek istiyorum.

 • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05.02.2014 013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön