30 Ocak 2014

Günde 5 Sefer Vodafone Çağrı Merkezinden Aranmaktan Bıktım!

Vodafone Tempo diye Vodafone'un satış kanalı olduğunu iddia eden 0850 252 42 22 numaralı telefondan sürekli aranıyorum.Sürekli reddetmeme , bazen açıp sonuna kadar dinlememe rağmen çağrı merkezi bıkmadan usanmadan arıyor.


En son bu numarayı arayarak müşteri temsilcisine bağlandım ve aranmak istemediğimi , otomatik veya her ne şekilde olursa olsun aranmak istemediğimi söyledim.Buna rağmen ertesi gün 2 sefer daha aradılar.


Vodafone'un beni yoğun iş tempomda günde 5 sefer otomatik vs arama hakkı yok!
Artık bıktım 1 sefer daha bu numaradan aranırsam hattımı taşıyacağım.Size hiçbir taahhüdüm de yok fazla bile sabrettim arayıp durmayın artık!

Soner 83 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 30.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön