13 Şubat 2014

Vodafone Zorla Abonelik Satıyor!

Bu sabah Vodafone'dan bir abonelik paketi için teklif aldım, kabul etmedim. Kızcağız ısrar edince iyi tamam deyip telefonu kapattım. Hemen o dakika Vodafone'un internet sitesinde bana daha uygun olacağını düşündüğüm başka bir paket gördüm ve tam tamına 5 dakika bile geçmeden geri aradım.

Kendime uyacağını düşündüğüm pakete geçmek istediğimi beyan ettim ancak değişim yapılamayacağını, başka pakete geçemeyeceğimi söylediler.Şaka mı yapıyorlar? Kardeşim 5 dakika bile olmamış görüşeli, yine de imkansız diyorlar.

Gerekirse T****'e geçeyim diyorum, iyi gidin diye küstahça konuşan U. isimli de bir operatör koymuşlar çağrı merkezlerine! Tüketici hakkı diye bir şey yok mu?

İpek 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 25.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • İpek 18 Şubat 2014

    standart bir metin olan bu mesajı tüm şikayetlerin altına kopyalıyorlar. ancak sonrasında hiç bir ilgi, alakaları olmuyor. şimdiye kadar vodafone'dan hiç bir telefon dahi almadım..

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön