03 Mayıs 2013

Vodafone Zoraki Ücret Talebi!

Vodafone internet sözleşmemin bittiği an itibariyle zoraki kullanmak istemediğim internetin bir aylık indirimsiz bedelini talep ediyor. Sözleşme bitiminde internet hattımı kontörlü ye çevirin diyorum yapamayız diyorlar kullanmayacağım bir hizmetin bedelini ödemek için insanlara baskı yapıyorlar hesap kesim tarihi itibariyle hattımın hizmetini kısıtlamıyorlar. Gerekirse hakem Heyeti değil mahkemeye gideceğim.

Ceren 31 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,hattınızda tanımlı olan kampanyanız sona ermeden yapılan geçiş işlemlerinde cayma bedeli yansımaktadır.Bu nedenle geçiş işlemleri kampanya süreci sona erdikten sonra sağlanmaktadır.Mevcut uygulama bu yönde olup,tarafımızdan müdahale gerçekleştirilememektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön