13 Mayıs 2013

Vodafone Yurtdışında Mağdur Etti!

Yurtdışına çıkacağım için hattımı "yurtdışı kullanımına açtırmak" için vodafone müşteri hizmetlerini aradım. Tarifem gereği hattımın roaminge açılamayacağı ancak gitmeden hattıma cep-lira yüklersem yurtdışında da kullanabileceğim söylendi. Vodafone cep merkezinde yükleme yaptım.

Müşteri hizmetlerini tekrar aradım; durumu sağlama almak için, üstüne basarak tekrar da söyledim "aramak ve aranmak istiyorum" diye ve de "evet aranabilirsiniz, arama da yapabilirsiniz" cevabını aldım (Müşteri hizmetleri ile yaptığım bu konuşmaların tarihi, saati, konuştuğum kişilerin isim kaydı mevcuttur.) Ancak yurtdışında mağdur oldum, arama yapamadım. Vodafone sözünde durmuyor, mağdur ediyor. Şikayetçiyim!

Ceren 67 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Bulunduğunuz ülkedeki operatör ile anlaşmamızın mevcut olması halinde arama yapabileceğiniz, ancak anlaşmamımızın olmadığı operatörlerde sadece arama alabileceğinizi iletmek isteriz. Aşağıdaki linkde kullanılabileceğiniz ülkeler mevcuttur. http://www.vodafone.com.tr/VodafoneRoaming/camel-ussd-operator-listesi.php Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön