09 Şubat 2015

Vodafone Yurtdışında Haksız Faturalandırma Yapıldı!

7 Şubat 2015 tarihinde her şey dahil pasaportum ile İtalya Vodafone üstünden günlük 9.90 TL karşılığı her şey dahil paket aldım. Her zaman yaptığım gibi kullanmaya başladım ve 8 Şubat sabahı güncel 108 liralık olan faturamın 839 lira olduğunu gördüm. Müşteri hizmetlerini yaklaşık 4 kere aradım fakat tatmin edici bir cevap alamadım. Fatura kesim tarihim her ayın 6'sı olduğundan firma 6 Mart'tan sonra inceleme başlatabileceklerini söylediler. Herhangi bir aşım ya da ek harcamam olmamasına rağmen Vodafone bu faturayı ödememi talep ediyor. Konunun incelenmesini ve mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Alper 1.129 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön