22 Nisan 2014

Vodafone Yurtdışı Tarifesinde Yanılttı.

Eşim (Kudus/İsrail) yurt dışına çıkmadan önce cep telefonunu Vodefone müşteri temsilcisini arayarak mevcut tarifemiz devam ederken dakikası 1,5 TL üzerinden yurt dışı kullanıma açtırdım. Eşim yur dışından döndükten sonra 435,00 TL gibi abartılı bir fatura geldi. Müşteri temsilcisine aradığımda, dakikası 7,00 TL üzerinden faturalandırıldığını belirtti.

İtiraz ettiğimde, önceki ses kayıtlarımı çözümleyeceklerini, müşteri temsilcisi yanlış bilgi vermiş ise dakikası 1,5 TL üzerinden yeniden faturalandırılarak 72 saat içinde tarafıma bilgi verecekleri belirttiler. 72 saat geçti, tekrar müşteri temsilcisini aradığımda, bu kere 5 iş günü içinde bilgi vereceğiz dediler. Mağdur edildim. Yanıltıldım.

Yılmaz 521 Okunma

Cevaplar

 • Yılmaz'ın Teşekkür Mesajı29 Nisan 2014

  Konu ile ilgili tekrar değerlendirme yapmam istenmiş. Daha öncede belirttiğim gibi, eşim yurtdışına çıkmadan, Vodefone müş.temsilcisi ile görüştüm. Yurtdışı dakikası 1,5 TL. üzerinden telefonu yurtdışı kullanıma açtırdım. Eşimin 5 günlük yurtdışı dönüşünde 435 TL. gibi abartılı fatura gönderdiler. İtirazımız üzerine, önce ilgilenmediler, ‘Şikayetvar.Com’a yazdıktan sonra, faturayı 98 TL.ye düşürdüler ve faturayı bir sonraki ay tahsil edeceklerini bildirdiler. Ayrıca, fatura, 05.03.2014-05.04.2014 dönemi kapsıyor. 06.04.2014 günü de telefon yurtdışında kullandı. Bir günlük yurtdışı kullanımı için de düzeltme yapılmasını talep ettim. Fatura bilgilerine ulaşamadıkları gerekçesiyle herhangi bir işlem yapamayacaklarını söylediler. Umarım, fatura verileri oluşunca, bu faturada da gerekli düzeltmeyi yaparlar. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

 • Vodafone Temsilcisi23 Nisan 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 22.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Yılmaz'ın Teşekkür Mesajı22 Nisan 2014

  Yukarıda belirttiğim gibi, günlerce Vodafoneden cevap alamamıştım. 'Şikayetimvar.Com' web sitesine yazdıktan sonra Vodafone müşteri temsilcileri aradılar, sorunu hallettiklmerini belirttiler. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum, ancak müşterisini mağdur edenlerin teşekkür hak ettiklerini düşünmüyorum. Saygılarımla.

 • Vodafone Temsilcisi22 Nisan 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön