09 Ağustos 2014

Vodafone Yurtdışı Paketi Mağdur Etti!

Vodafone'den yurt dışına çıkarken 2 saatlik konuşma paketi aldım. Bana bunun bir ay geçerli olduğu söylendi. İlk fatura döneminde bu paketin ücreti tahsil edildi. İkinci fatura döneminde de yurt dışı görüşme bedeli olarak ayrı bir fatura geldi. Bu durumu yetkilililere bildirmeme rağmen bana mesaj olarak faturanızda bir yanlışlık yok diye mesaj attılar. Durumu tekrar bildirdim. Mesaj olarak değil bir yetkili arasın beni bu konuda ikna etsin dedim kayıt alındı. Yine mesaj geldi" Yanlışlık yok". Hattımı iptal ettirmek için form doldurdum beni aradılar niye kapatıyorsunuz diye,durumu anlattım bu durum çözülmeden kabul etmeyeceğim diye.sabaha yine mesaj geldi." Yanlışlık yok" Ya ben salağım ya da bu şirket beni salak yerine koyuyor. Derhal değiştiriyorum.

Ömer 1.382 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.08.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ömer13 Ağustos 2014

    üç defa kayıt bıraktım. Sonunda aradılar.Bana gelen ayrıntılı fatura da saniyeler üzerinden görüşmeler vardı ve topladığımda 120 dakikayı geçmiyordu.Yetkili bana değerlendirmelerin saniyeler ile değil dakikalarla yapıldığını söyledi.Yani bir saniye bile konuşmuş olsam bu 1 dakika olarak geçmiş. Bana bu paket alırken bu konuda bilgi verilmedi arıca madem dakika olarak değerlendirme yapıyorsunuz ayrıntılı faturayı niçin saniye olarak gönderiyorsunuz.Bence bu bir aldatmaca ve haksız kazançtır.Hattımı iptal ettirip bir daha Vodofon ile muhatap olmuyorum.

  • Vodafone Temsilcisi09 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön