03 Mayıs 2013

Vodafone Yurtdışı Paketi Dışında Ücret Aldılar!

Bu ay 4 gün yurt dışında olacağımdan Vodafone'dan her şey dahil pasaport paketini alarak yurt dışına çıktım. Bu paket hakkında bilgi almak için 15 Nisan haftasında Vodafone çağrı merkezini aramıştım. Burada söylenen mevcut durumda kullandığım tüm hizmetleri konuşma ve internet yurt dışında da kullanabileceğim idi.

Faturam geldiğinde gördüm ki internet kullanımı için ayrı ücret alınmış. Nedeni internetin farklı bir pakette olmasıymış. Şimdi ben buradaki bütün servisleri kullanıp kullanamayacağımı soruyorum, kullanabilirsiniz deniyor. Baştan Türkiye de kullandığım paketi de call centera sorarak aldım. Bu tamamen eksik bilgi verip müşteriden haksız gelir etmek, bir Vodafone klasiği.

Suphi 41 Okunma

Cevaplar

 • Suphi02 Temmuz 2013

  Vodafone her zamanki gibi müşteriyi önemsemeyen ve hatalı iş süreçleri ile devamlı sorun çıkaran yaklaşımını değiştirmedi. Tüm aile numaramızı taşıdık.

 • Suphi08 Mayıs 2013

  Merhaba, Aylık telefon ücretimin 60 tl'si çalıştığım şirket tarafından ödenmekte ve bu ay ben bu hata sebebi ile 150 TL ödedim. Önümüzdeki ay gelecek olan 60 tl'lik faturamdan bu fazla tutarın düşülmesinin bana hiç bir faydası yok. Yine ben fazladan 90 tl ödeme yapmış olacağım. Vodafone'un bu şekilde yaptığı, itiraz etmeyenden ücret alalım yaklaşımı ile, ve sonra yine bir fayda sağlamayan şekilde düzelttiği hatalı işlemleri sebebi ile bugüne kadar 325 TL kaybettim (liste halinde tutuyorum). Tam size göre. Vodafone ile buraya kadarmış.

 • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili 31.05.2013 tarihli fatura tutarınıza yansıtılmak üzere alacak girişi yapılmış olduğu bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön