04 Kasım 2013

Vodafone Yurt Dışından Alınan Telefonum Uyarı Yapılmadan Kapandı!

Bir hafta önce yurt dışından aldığım telefon hiç bir sözlü yada yazılı uyarı verilmeden bu cumartesi akşam üzerine doğru kapandı. Diğer hattımda iki gün öncesinden bizzat arayarak telefonun imei numarasını kaydetmezsem kapanacağını söylemişlerdi. Aynı hassasiyeti daha sık kullandığım ve insanlara tavsiye ettiğim Vodafone firmasından da beklerdim.

Bir diğeri de telefonu kaydettirmek için gittiğim bayiide telefonun açılma süresinin 10 gün gibi uzun bir sürede açılacağı söylendi. Bu teknoloji çağında bu hız gerçekten şaşırttı. Bir de telefonu kayıt ettirmek için 20 TL alıyorlar fakat 20 TL aldıklarına dair bana ne bir makbuz ne bir fiş yada fatura verilmiyor bunu da garipsedim.

Armağan 119 Okunma

Cevaplar

  • Armağan08 Kasım 2013

    hızlı geri dönüşü ve şikayetimi değerlendirmeleri iyi. Şikayetim çözüme ulaşmaması açısından kötü.

  • Vodafone Temsilcisi05 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05.11.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön