20 Mayıs 2013

Vodafone Yurt Dışında Sıkıntı Yaşattı!

13 -17 mayıs 2013 tarihleri arasında İtalya'da bulundum. İtalaya'ya varınca Vodafone tarafından seri şekilde ek paket almam için onlarca mesaj gönderildi. Telefonumu kapatmak zorunda kaldım, her açtığımda da aynı şekilde mesajlar gelmeye devam etti. Mesajlar kesilsin diye 6 şar tl lik 2 adet yükleme yapmama rağmen mesajların ardı arkası kesilmedi ve telefonuma yaklaşık 1200 adet mesaj yollandı. iki defa müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirmeme rağmen lakayt biçimde kullandığım tarife gereği bu mesajı aldığımı söylediler.

Hiçbir şekilde özür bile dilenmedi benden. Telefonumun kapalı kalması nedeniyle ailem büyük panik yaşamış. Kurumdan özür bekliyorum.

Musa 26 Okunma

Cevaplar

  • Musa 26 Mayıs 2013

    Firma sorduğum soruya hala istediğim cevabı vermiş değil. Ben onlara nasıl oluyor da arka arkaya yaklaşık 1200 tane mesaj yollayabiliyorsunuz diye soruyorum. Yurt dışında telefonumu her açtığımda bana yüzlerce mesaj geldi ve telefonumu kullanamadım. Belirttikleri tarifeyi kullanmam nedeniyle ceza mı verdiler bana. Ayrıca arayıp kusura bakmayın size rahatsızlık verdik özür diliyoruz bile demediler. Vodafonu bu kadar duyarsız olduğu için kınıyorum ve ilk fırsatta numaramı taşıyacağımı belirtmek istiyorum.

  • Vodafone Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden kullanmakta olduğunuz tarife gereği, toplu süreniz bittikten sonra arama ve sms yapılamayacak yönlere işlem yapmak istendiğinde, bu uyarı mesajlarının sistem tarafından otomatik olarak gönderilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Tarifenizdeki mevcut dakikaların yurtdışında kullanımı mevcut olmadığından sms gönderilmiş olduğu,sms hakkı bittiğinde ya da data hakkı bittiğinde, sms gönderimi yapmaya çalışıldığında veya data bağlantısı yapmaya çalışıldığında,dakika hakkı bittiğinde cep lira ya da ek paketi yoksa, arama denemesi yapılırsa bu sms lerin gönderildiği bilgisini paylaşmak isteriz. Akıllı telefonlarda arka plan güncellemeleri yapıldığından data girişi denemesi olabileceğinden,internet girişlerini kapatmanızı öneririz. Bu hususlara dikkat edildiğinde, bu sms leri almayacağınızı belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön