Vodafone Yurt Dışında Şebeke Problemi Var!

Gizem A. |

Hattımı yurt dışında aramalara açtırdım ve faturalı hattıma 45 tl ye 60 dakikalık konuşma paketi yaptırdım şuan Bosna-Hersekteyim Şarejova da fakat geldiğim günden beri hattım hiç bir şekilde servis sağlamadı ve arama yapamadım telefonuma mesaj geldi. Türkiye den gönderilen ama ben hiç bir şekilde dönemedim mesaj yada arama yapamadım.

İletişimsizlik nedeniyle çok fazla sorun yaşadım ve mağdur oldum aldığım Türkiye den Vodafone a sordurdum bir sorun gözükmediğini söylemişler kesinlikle şebeke yok ben arama yapamıyorum 3 gün sonra döndüğüm içinde paketin bir önemi kalmadı 45 tl yurt dışı paketini de bu durumda ödemek istemiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke Yurtdışı Görüşme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Haziran
  13:15

  Değerli Abonemiz,

  Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz.
  Yapılan kontrollerde Dünya Paketi opsiyonunuzun Bosna Hersekte kullanılabilen bir opsiyon olduğunu belirtmek ister,19.06.2013 tarihine kadar geçerli olduğundan iadesinin sağlanamayacağını paylaşmak isteriz.  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • 03 Haziran
  15:37

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.