16 Nisan 2014

Vodafone Yurt Dışında Mağdur Etti!

Yurt dışına çıkmadan 2 gün önce Vodafone'dan Avrupa. Rusya, Amerika 30 dakika paketi aldım. Telefonuma kampanya dahil olduğuma dair mesajda geldi. Şuan Peru'dayım. Peru listede olmasına rağmen Vodafone'dan paket kapsamında olmadığı mesajı geldi.Hiçbir şekilde arama yapamıyorum.21. yüzyılda telefon kartı mı satın alacağım? Böyle bir uygulama görmedim.

Fatma 251 Okunma

Cevaplar

  • Fatma05 Mayıs 2014

    Dün tekrar vodafhone m.hizmetleri ile görüştüm.Kullanmadığım paketin ücretini faturama yansıtacaklarını söylüyorlar.Bu konu ile ilgili olarak Tüketici mahkemesine başvuracağım.Bunun dışında ilk olarak ailem olmak üzere bütün yakınlarıma arkadaşlarıma hiçbir şekilde vodafhone kullanmamalarını telkin edeceğim.Taahüdüm biter bitmez başka bir operatöre gececeğim

  • Fatma20 Nisan 2014

    Günlerdir yurtdışındayım ve ailemi arayayamıyorum.vodafhone nun müşteri memnuniyeti titizlikle çözzmeye çalışıyoruz demek sadece .hayatında bukar saçma bir müşteri hizmeti görmedim.faturama yansıtacağıınız paket ücretini hiçbir şekilde kabul etmiyorum.

  • Vodafone Temsilcisi16 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön