30 Ağustos 2013

Vodafone Yurt Dışında Mağdur Ediyor!

18. 08. 2013 tarihinde Rusya'ya gittim. Yurt dışına çıkmadan önce Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak hattımın Rusya' da açık olmasını ve tarafıma 35 dakikalık konuşma süresi tanımlanmasını sağladım.

Yurt dışına gittiğimde hattımın arama yapmak istediğim zaman çalışmadığını ara ara konuşma yapabildiğimi fark ettim. Bana ulaşmak isteyenler de bana ulaşamamışlardır.

Bu sorun sebebiyle uçağımı kaçırdım ve mağdur oldum. Vodafone'a ulaştığımda konu ile ilgili sorun olduğunu tespit ettiler ve tarafıma sorunun düzeldiğine dair sms geldi. Buna rağmen hattım istediğim zaman arama yapmadı. Mağduriyetimi belgeleyecek bütün evraklarım mevcuttur. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Yasin 48 Okunma

Cevaplar

  • Yasin 31 Ağustos 2013

    25.08.2013 tarihinde yutrdışında bulunduğum esnada vodafone müşteri hizmetlerini arayarak mağduriyetimi dile getirdim. konuşmamızın ardından aynı gün saat 16:18 de tarafıma roaming servisi ile ilgili problemimin en kısa sürede çözüleceği yönünde mesaj gönderilmiş yine aynı gün saat 19:48 de yurtdışında görüşme problemimin giderildiğine dair tarafıma mesaj gönderilmiştir. Madem ki hattımda herhangi bir sorun yoktu olmayan problemin çözüldüğüne dair mi mesaj gönderildi. İlkeli bir firma hatasını kabul etmeli ve bana geri dönüş yaparak sebep oldukları mağduriyeti gidermelidir.

  • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,544662****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,hattınızda problem olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön