04 Nisan 2013

Vodafone Yurt Dışına Mesaj Atmışım!

Gelen şişik faturalarımı kontrol ettiğimde bu ay gördüm ki yurt dışına mesaj atmışım ama benim haberim yok böyle bir şey yaptığımdan! Dahası kullandığım paketi aşmadığım halde bana aştığımı söyledi müşteri hizmetleri. Daha bir sürü bedava konuşacak dakikam varken her zaman görüştüğüm numaraya 5 lira gibi bir ücret yazmışlar.

İnternet paketimi aşmamak için sürekli kontrol ettiğim ÖZET 7048 e yolladığım mesajlar hala duruyor ve paket aşımım yok ama aştığımı söylediler. Şikayet dilekçesi yazdı müşteri hizmetleri ve gelen mesajda ücretlendirmede HATA olmadığı yazıyor. Hattımı taşıyacağım gibi Vodafone kullanan arkadaşlarımı da etkileyeceğim kesin! Bu kadar mağdur edilmez insanlar!

Begüm 55 Okunma

Cevaplar

  • Begüm29 Temmuz 2013

    beni aradılar gerçekten ancak yurtdışına mesaj attığımı iddia ettiler ve tabiki faturayı ödettirdiler. Ben de vodafone kullanıcısı değilim artık. Derhal daha uygun bir gsm operatörüne geçtim.

  • Vodafone Temsilcisi06 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili gprs(internet)kullanımından dolayı ücretlenme bulunmadığı,görülen tutarın opsiyon ücreti olduğu bilgisini aktarmak ister,süre bildirim sms gönderimi sağlandığı ve sonrasında arama yapılmış olduğu,sorun bulunmadığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi04 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön