14 Mayıs 2014

Vodafone Yurt Dışı Tarifesi Yanıltıyor!

Yurt dışına çıkmadan, Vodafone Müşteri temsilci aracılığı ile mevcut tarife üzerinden dakikası 1,5 TL olarak telefonu yurtdışı kullanıma açtırdım. Yurt dışındaki 03/Nisan - 06/Nisan dönemini içine alan 2014/Mart faturası 435 TL gibi afaki bir rakam geldi. Yurt dışı kullanım dakikasını 1,5 TL üzerinden değil, 7,4 TL üzerinden faturalandırmışlar. İtiraz ettim. Faturayı 99 TL.ye düşürdüler. 2014/Nisan faturasında, yurtdışında kullanıldığı 07 Nisan için 120 TL, diğer kalemlerle birlikte toplam 270 TL fatura göndermişler. Müşteri temsilcisine, bir günlük yurtdışı görüşmesinde de dk.1,5 TL üzerinden düzeltme istedim. Düzeltemeyeceklerini/kayıt alamadıklarını belirttiler.

Yılmaz 427 Okunma

Cevaplar

 • Yılmaz 22 Mayıs 2014

  Şikayet konusu ile ilgili sorunu çözümleyen firma ile ilgili değerlendirme yapmam istenmiş. Daha önce belirttiğim gibi Vodafone Firması, 2014/Mart ayı yurtdışı faturamı düzeltti, ancak 2014/Nisan ayı faturamı düzeltmedi. Özet olarak, Vodafone yurtdışı faturalarında müşterisini yanıltmaya, bu bağlamda mağdur etmeyi devam ediyor.

 • Vodafone Temsilcisi22 Mayıs 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 22.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Yılmaz 18 Mayıs 2014

  Şikayet konusu ile ilgili sorunu çözümleyen firma ile ilgili değerlendirme yapmam istenmiş. Daha önce belirttiğim gibi Vodafone Firması, 2014/Mart ayı yurtdışı faturamı düzeltti, ancak 2014/Nisan ayı faturamı düzeltmedi. Özet olarak, Vodafone yurtdışı faturalarında müşterisini yanıltmaya, bu bağlamda mağdur etmeyi devam ediyor.

 • Yılmaz 15 Mayıs 2014

  Vodefone, 22.04.2014 günü sözlü görüşme yapıldığını belirtmektedir. Evet bu görüşme ile 2014/Mart ayı yurtdışı görüşme tutarını düzeltiler. Benim şimdiki itirazım, aynı şekilde 7 Nisan'ı yurtdışı görüşmesini de içine alan 2014/Nisan faturasının da düzeltilmesi istemidir. 7 Nisan, yurtdışı görüşmesinde, dakikası 1,5 TL üzerinden değil, 7,4 TL üzerinden faturalandırılmış. Düzeltme talep ettiğimizde, Vadofone müşteri temsilcisi düzeltemeyeceklerini/kayıt alamadıklarını belirtmektedirler. Nedeni açıklayamıyorlar. 2014/Mart faturasında olduğu gibi, 2014/Nisan faturasında da düzeltme talep ediyorum. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Saygılarımla.

 • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 22.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön