21 Mart 2013

Vodafone Yurt Dışı Tarifesi!

Aralıktan itibaren Türkmenistanla görüşme yapmak üzere standart ödeme tutarı 90 tl olan 0543668** nolu telefonla görüşmeye başladık . ilk 2 ay 90 TL yakın ücretler alındı. Şubat ayına gelince sözleşme devam ettiği halde bizi bu sözleşme dışına çıkartıp normal tarife uygulamaya başladılar (18. 02. 2013)

Bu tarihten itibaren Ara ödemeler çıkmaya başladı 90 TL standart ücrettin dışında 450 TL ara ödemenin olduğu söylendi. tarife devam ettiği halde dışına neden çıkarıldığı konusunda tarafıma bilgi verilmedi ve 25. 02. 2013 itibaren görüşme yapmadık .

Ara ödemeler faiziyle beraber 10-15 günlük süre içerisinde 635 TL oldu daha da bu miktarın artacağı söylendi. Daha önceki dilekçeme cevap verilmedi.

Neşe 88 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 543668xxxx numaralı şikayetinizde 18.02.2013 tarihinde "Azarbeycan, Tunus, Türkmenistan, Moldova ve Bulgaristan 'ın mevcut paketinin dakika haklarının aramalarından çıkarılacağına dair bilgi sms i tarafınıza gönderilmiştir. Standart yurtdışı araması üzerinden ücretleneceginize dair bilgi sms i gönderilmiş olup, ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığını iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi21 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön