07 Ekim 2013

Vodafone Yurt Dışı Paketimi Tek Taraflı Olarak İptal Etti!

Yurt dışına çıkarken 30 dakikalık paket almıştım. Paketi aldıktan 2 gün sonra Vodafone müşteri temsilcisi beni arayarak mevcut 1 yıllık cep avantaj paketimin süresinin dolduğunu ve yeni bir yıllık cep avantaj paketi önerdi. Bende herhangi bir hak kaybına uğramayacaksam değiştirmeye onay verdim. Ancak Vodafone bu arada benim daha önce aldığım yurtdışı paketini de tek taraflı olarak iptal etmiştir.

Daha önce yaptığım şikayete verilen cevapta bir yanlışlık olmadığı belirtilmiştir. Ben bu cevabın anlamsız ve de laf olsun diye gönderildiğini bildiğim için tüketici haklarına şikayetimi bildirdim. Ben sık yurt dışına çıkan bir insanım. Bu tür yanlışlıklarda Vodafone sorumluluk almazsa bende daha kullanmam.

İbrahim 43 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,555273****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirmenize yönelik gerekli müdahalenin sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi08 Ekim 2013

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön