Vodafone Yurt Dışı Paketim Olduğu Halde Fatura Fazla Geldi!

Cem G. |

Vodafone çağrı merkezinden 01.11.2014 tarihinde Azerbaycan'da kullanmak için 60 dakikalık paket satın aldım. Geçen gün bana bu ayın faturası olarak 546 TL'lik bir fatura geldi. Ben de fatura detayına baktığımda 60 dakikalık yurt dışı kullanım hakkımın sadece 52 dakikasını kullandığımı gördüm fakat yurt dışı kullanım ücreti olarak 411 TL görünüyordu.

Ben de çağrı merkezini aradım ve faturamın hatalı olduğunu ilettim. Bana çağrı merkezindeki elemanın hatalı paket sattığını söylediler. Geri iade olarak 301 TL geri verdiler. Ben ise 411 TL geri verilmesi gerektiğini söyledim. Bana bu olanaksız dediler. Haksız yere benden 100 TL fazla istiyorlar. Bunu tüketici mahkemesine kadar gideceğim.

Etiketler :

Görüşme Fatura Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cem G.
  13 Aralık
  22:37

  Fatura geleli 10 gün, şikayeti yazalı 6 gün oldu. Bir türlü işlemi sonuçlandıramadılar. Hesap yapmak bu kadar zor herhalde. Her gün çağrı merkezini arıyorum. Şikayetiniz işlemde deyip duruyorlar. Sözleşmem bittiği anda Vodafone\'dan numaramı taşıyacağım. Çevremde herkese vodafone\'u öneriyordum ama son olaylardan sonra fikrim değişti.

 • Cem G.
  10 Aralık
  10:10

  Bana
  http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek
  ve 542 'den ulaşabilirsiniz demişsiniz. Belki 10 kere aradım ama sonuç alamadım.

 • 09 Aralık
  19:36

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.