06 Şubat 2014

Vodafone Yurt Dışı Paketim Aktifleştirilmedi.

12 ocak'14'te çağı merkezini arayarak her şey dahil yurt dışı paketi aktivasyon talebimi ilettim. Talebi alan arkadaş işleme aldığını herhangi bir sorun olmadığını söyledi. 13 ocak'ta yurt dışına gideceğimi ve sorun yaşamak istemediğimi de söyledim. Yurt dışı seyahatinden sonra ise 500 küsür tl'lik bir fatura ile karşılaştım. Meğer işlemi gerçekleştirememişler. Bana ulaşmayan bir sms göndermişler. (ek bilgiye ihtiyaçları olduğuna dair). Bilgi eksikliği varsa ararsınız. Ben talebimi sms ile iletmedim. Çağrı merkezini arayarak telebimi iletmek için yarım saat harcıyorsam, siz de 2 dakika geri arayın şu sorun var veya şu bilgi eksik diye arayın. Bu nedir ya? O sms bana gelmedi.

Füsun 217 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 17.02.2014 - 17.02.2014 ve 18.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Füsun 18 Şubat 2014

    Merhaba, Dün 17.02.13'de konuyla ilgili olarak ilk kez geri arandım. Yalnız temsilcinizle görüşmek mümkün olmadı. 3 defa aradı ve her aramasında hatta inanılmaz yüksek bir gürültü oluştu. Arada kesilen gürültü ile bir iki kelime anlayabildim. O nedenle bu konuyla ilgili olduğunu biliyorum. Çözüm beklediğim bir GSM firmasının aramalarında hatların bozuk olması ve iletişim! kuramamak ilginç bir durum. Hala çözüm için geri aranmayı bekliyorum. Bu arada şikayete konu olan fatura otomatik ödemede olduğu için tarafınızdan hesabımdan çekildi. Hala hatanızı görüp yüksek faturanın iptalini bekliyorum.

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön