25 Nisan 2013

Vodafone Yurt Dışı Konuşma Ücretlendirmesi!

11 nisan 2013 tarihinde İngiltere'ye 4 günlük iş gezisi için gittim. Günlük 30 yazarak 7048 e mesaj gönderdim. Paket günde 9.90 TL karşılığında 30 dakika görüşmeyi kapsamaktadır.
Yurt dışında kaldığım 4 günün sadece 1 günü bu paket kapsamında ücretlendirildi. Diğer günler 3.75 tl/dk olarak faturalandırılmış. Müşteri hizmetleri her gün için ayrı ayrı mesaj göndermem gerektiğini söylemektedir.

Fakat internet sitesinde bu durum ile ilgili hiç bir bilgi bulunmamaktadır. Paket yurt dışında kaldığım her gün için otomatik kendini güncelleyeceği bilgisi bulunmaktadır.
40TL ödeme yapmam gerekirken 302 TL fatura geldi. Bu sorun giderilmez ise Turkcell'e tekrar geri döneceğim.

Yavuz 45 Okunma

Cevaplar

 • Yavuz 30 Nisan 2013

  Firma cevabında müşteri ile telefonda görüşülerek sorun çözülmüştür denilmektedir. Fakat beni arayan olmadı. Firma fatura tarihine kadar zaman kazanma çabasındadır. Sorun çözülmediği taktirde hattımı Turkcell'e geri taşıyacağım.

 • Yavuz 29 Nisan 2013

  1763220 No’lu, yurt dışı konuşma ücretlendirmesi konulu şikayetim ile ilgili Vodafon firmasının verdiği cevap 26.04.2013 tarihinde müşteri ile telefonda karşılıklı görüşülerek sorun çözülmüştür bilgisi verildi. Fakat firmadan arayan olmadı. Sorun ile ilgilenilmemiştir.

 • Yavuz 29 Nisan 2013

  firmadan arayan olmadı.

 • Vodafone Temsilcisi26 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 26.04.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Vodafone Temsilcisi25 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön