13 Haziran 2014

Vodafone Yurt Dışı Fatura Problemi Yaşıyorum.

Öncelikle Vodafone Red Classic paketindeyim. 10 Haziranda İtalya'ya gittim gider gitmez 9.9 tl'ye pasaport işlemini yaptırdım. İnternetimi kullanmaya başladım. Daha sonra yüksek fatura geldiği için müşteri hizmetlerini aradım mesajda da yazdığı gibi faturayı dikkate almamam gerektiği söylendi.

Daha sonra fatura çok yüksek olunca tekrardan aradım faturanın inceleneceği söylendi. İncelendikten sonra sorun olmadığı bilgisi verildi. Yurt dışına çıkarken kontrol etim 1 gb internet paketim vardı şimdi kontrol ediyorum 850 mbyt kadar hakkım var, yani ben pasaport işlemi yaptırdım Türkiye'deki paketimden faydalanabilmem için bu sorunun düzeltilmesini rica ediyorum.

Kemal 373 Okunma

Cevaplar

 • Kemal 10 Temmuz 2014

  bu vadafoneden herkez uzak dursun tam 1 aydır sorunum devam ediyor kac mbyt internet kullandığımı bile söyleyemiyorlar böyle hizmet olmaz sözde uluslararası bi operatör kayıt açıp duruyorlar hiç bi ilerleme yok yazıklar olsun vadafoneye

 • Vodafone Temsilcisi23 Haziran 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 19.06.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Kemal 14 Haziran 2014

  merhaba iyi günler şu saate kadar geri dönüş yapılmadı. geri dönüş yapmanızı bekliyorum.

 • Vodafone Temsilcisi13 Haziran 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön