30 Nisan 2013

Vodafone Yurt Dışı Aramalardan Rahatsız Oluyorum!

Yurt dışından gelen aramalardan çok fazla rahatsız olmaktayım şahısların gece gündüz kavramı da sanırım biraz farklı müşteri hizmetleri ile görüşmüş olmama rağmen bir sonuç çıkmıyor sonuç itibariyle yurtdışı aramak istediğimizde müşteri hizmetleri veya bayiilere giderek başvuru yapmamız gerekiyor fakat yurt dışından bizi aramalarına hatlarımız açık kapatılamayacağını da söylüyorlar.

Huseyin 34 Okunma

Cevaplar

  • Huseyin 03 Mayıs 2013

    aynı mesajı neden 2 kere yazıyorsunuz çözüm yok mu ?

  • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, hattınızda tek taraflı olarak yurt dışından gelen aramalara kısıtlama verilemediğini belirtmek isteriz. Arama aldığınız numaranın özel servis numarası olması halinde ilgili firmaya bildirim yapılabilir. Arama aldığınız numara bilgisi paylaşıldığı halde gerekli kontrollerin sağlanabileceğini belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön