13 Eylül 2013

Vodafone Yüksek Tutarlı Fatura Gönderdi!

Vodafone hesabını bilen midi tarifesini kullanmaktayım ."Tarifeniz aylık 29 TL'ye yurtiçi her yöne 500 DK,50 SMS,50 MB içerir.Tarife dahilindeki DK, SMS ve interneti bitirdiğinizde kullanımlarınız bir sonraki fatura dönemine kadar durdurulur". şeklinde tarife detaylarının olmasına rağmen ağustos faturam 50,30 TL geldi. Gerekli düzeltmenin yapılarak fazla tutarın hattıma iade edilmesi konusunda gereğinin yapılması için, kendileriyle iletişime geçmeme rağmen herhangi bir dönüş olmadı. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Serkant 46 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlandığında, 2013-08-08 tarihinde sms ile 4 defa hattından ek paket satın alındığı görüntülenmiştir, ve ek paket ücreti yansıtılmıştır. Sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön