16 Eylül 2013

Vodafone Yüksek SMS Ücreti Yansıttı!

Vodafone faturalı paket üyesiyim. 750 dk. her yöne ve 500 sms paketim 45 TL'den ödeme yapıyorum. 3 yıldır çok az farklarla bu paketten ödeme yaptım. Ancak Ramazan Bayramında toplu mesaj atmak istedim. Toplu mesajda 700 mesaj fazla gönderdiğim için 650 TL fatura gönderdiler. Paketi 2 katıyla çarpsalar 90 TL yapar. Herhalde 10 katıyla çarptılar bu sonucu buldular.

Vodafone abonelerini yanıltıp fahiş fatura gönderiyor. Bu durum düzeltilmezse hemen ilişkimi bitirip tüketici haklarına başvuracağım. Telefon ile ulaştığım müşteri temsilcisi hep aynı şeyi söylüyor. Bu faturayı ödeyin size bildirim yapıldı diyor. İlgililer buna bir son versin. Banka faizinden daha beter bu uygulama.

Hasan 147 Okunma

Cevaplar

 • Hasan27 Eylül 2013

  Şikayetimizi herhalde insanlar değil makinalar, otomatik cevaplamalar değerlendiriyor. Eğer mantıklı bir insan değerlendirse bu sorunu anlar ve hallederdi...Vodafon makinesine insanca mantıklı düşünmesini ve sorunu çözmesini tavsiye ediyorum.

 • Hasan20 Eylül 2013

  Yine aynı standart cevaplar. Bir sms bilgilendirmesi ile bitiyor mu yani herşey. Bayram mesajları arasına karışıp gitmiş olan, ve benim hiç görmediğim bir sms için sorumluluğun tümünü müşteriye yıkmak nasıl bir kurumsallıktır ? Paketimi 2 katı ile çarpsanız hadi diyeli 3 katı ile çarpsanız dahi size bir şey demem. Sadece sms için 400-500 TL lik fatura neyin nesidir ! Haksız kazanç sağladığınız apaçık ortada. Ben sizden şikayetçiyim. Bunu da yanınıza bırakmayacağımı belirtmek isterim. Tüketici Mahkemeleri anlar sizin dilinizden. Bir daha vodafone mu ASLA !!!

 • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde 07.08.2013 tarihinde bilgilendirme sms'inin gönderildiği ve ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi16 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön