Vodafone Yüksek Gelen Faturalar!

Atakan Ç. |

Vodafone müşteri hizmetleri kadar işini savsaklayan bir firma daha görmedim. Geçen ay şikayet etmeme rağmen hiçbir şekilde tarafıma dönüş yapılmamıştır.Vodafone red clasic tarife kullanıcısıyım, toplamda 140TL ödeme yapmam gereken sabit faturalı hattıma, haziran ayında 167.60TL. Temmuz ayında 195.50TL ödedim. Şuanda ki güncel faturam 206.28TL gözükmektedir. Geçen ay 21 temmuz'da şikayet metni yazmama rağmen hiçbir şekilde tarafıma dönüş yapılmamıştır. Bu yüksek faturalarımın nedeni açıklanmaz ise hakkımı adli mercilerde arayacağım. Parayı yoldan toplamıyoruz ki sevabına ona buna dağıtalım.

Etiketler :

Bilgilendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Ağustos
  12:10

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 22.08.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • 14 Ağustos
  11:28

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.