14 Haziran 2013

Vodafone Yüksek Gelen Fatura!

55 TL sabit ücretle kullandığım hattıma 3 ay önce +12 TL şeklinde fatura gönderilmişti. Müşteri temsilcisiyle görüşmemde internet kullanımından bu farkın çıktığını söyledi sonrasında yaptığı araştırmada hem sınırsız internet paketimin hem BİS paketimin olduğunu görünce bir yanlışlık olduğunu söyleyip bir sonraki faturamdan 12 TL indirim yaptılar.

Bu dönem faturamda aynı problemi yaşadım 27 TL fazla gelen faturam için müşteri temsilcisiyle görüşmemde bana Youtube un ücretinin ayrı olduğunu söyledi. İnternetimin sınırsız olduğunu ve BİS paketim olduğunu defalarca söylememe rağmen Youtube u Vodafone karşılamıyor dedi. Konu hakkında en kısa sürede bilgilendirme yapılıp 27 TL'nin tarafıma iadesini talep ediyorum.

Sinem 15 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 18.06.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi14 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön