10 Eylül 2013

Vodafone Yüksek Fesih Bedeli Çıkardı!

Vodafone'dan taahhütle aldığım telefonun 13. taksitini ödedim. Yapmış olduğum sözleşmeyi fesh etmek istediğimde Vodafone'u aradığımda kalan borcumu tarafıma bildirirken fesh bedelini iletmediler ve kalan borcum kadar fesh bedeli yansıtıldı (800 TL).Sözleşme iptal bedeli olur olmaz demiyoruz bu bedel insanları yanıltmaktan başka bir şey değildir.

Havva 130 Okunma

Cevaplar

 • Havva11 Şubat 2014

  şikayetime cevap ve mağduriyetime cevap verildi firma tarafından teşkkürler..

 • Havva'nın Teşekkür Mesajı11 Şubat 2014

  sahibinden.com aracılığı ile ilettiğim şikayetime vodafone hızlı bir şekilde geri dönüş yaparak aldıkları parayı tarafıma iade ettiler.teşekkürler

 • Havva13 Eylül 2013

  sözleşmemi vodafone tarafından istememe rağmen tarafıma gönderilmemiştir

 • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 10.9.2013 tarihli müşteri hizmetleri aramanızda şikayet sonucu hakkında bilgi paylaşımında bulunulduğu görülmüştür. Verilen bilgilerin geçerli olduğunu sözleşme şartlarına uygun ücretlendirme gerçekleştiğini belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön