30 Temmuz 2013

Vodafone Yüksek Faturanın Suçlusu Ben Oldum!

1. 5 ay önce STS İletişim Vodafone bayisinden bir çalışan daireye gelerek hattımı değiştirmem için Vodafone'u öve öve yere göğe sığdıramadı.

Bende Turkcell kullanıyordum avantajlı olduğunu düşünerek geçiş yapmaya karar verdim. Taahhüdü yanında getiren arkadaş bana 1500 dakika her yöne bedava ayrıca 3 ay boyunca sınırsız sms sadece 29 TL dedi ve bende imzaladım. Hattı verdi ve geçiş yapıldıktan sora kullanabileceğimi söyledi.

İlk faturam 401 TL olarak geldi. Bayiye gidip itiraz edince bayi bana benim hatam olduğunu söyledi. Neymiş bayiye gidip paket için imza atmam gerekiyormuş. Müşteri temsilcisini aradım boş. Genel müdürlüğe faks çektim boş.

Süheyla 171 Okunma

Cevaplar

  • Süheyla30 Temmuz 2013

    paketim incelenmedi bayinin sözüne itimat edildi imzalamış olduğum taahhütname ortada yok paketime bakılsın esnaf paketi ben esnaf değilim sadece bayinin para kazanması için bayilikler açılmasın birazda müşterinin yanında olun tekrar incelensin bakılsın lütfen taahhütname ortaya çıksın çalışan işten ayrıldı diye bayinin hatasını vatandaşa yükleyemezssiniz

  • Vodafone Temsilcisi30 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 533436****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde şikayetiniz incelenmiş olup,sorun olmadığı ve 30.07.2013 tarihinde tarafınıza bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön