27 Ağustos 2013

Vodafone Yüksek Fatura Yolluyor!

Daha öncede yüksek fatura için şikayetlerim olmuştu. Limitin aşıldığına dair bana bilgilendirme mesajı gelmiyor. Ben Vodafone'dan gerçekten çok sıkıldım 277,20 kr ne demek ya! Kendi kafalarına göre faturaya ekleme yapıyorlar. Her şeyi bilen Vodafone acaba bana başka bir operatör tavsiye edebilir mi?

Nuray 32 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili 15.07.2013 tarihinde kampanyanızın sona erdiği sms yolu ile bildirilmiş olup,paketiniz dahilinde yer alan toplu sürenin tamamlandığı ve sms yolu ile bilgilendirme sağlandığı tespit edilmiştir.Bu bağlamda kullanıma istinaden ücretlendirme yapıldığı ve sorun tespit edilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Nuray29 Ağustos 2013

    klişe bir msjdı tşekkürler!!!

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön