07 Ağustos 2014

Vodafone Yüksek Fatura Yolladı.

Eskişehir Özşeker bayinizden HTC Desire 500 adlı cihazı duran ekstra paketi ile aylık her şey dahil 56 tl ye anlaşma yaptık ve cihazı teslim aldık. İlk ay 80,3 tl sonraki 3 ay 69,4 / 69,7 / 69,6 tl fatura geldi cihazı satın aldığım personelinize gittiğimde her ay bir sonraki ay düzelteceğini söyledi. Müşteri temsilciniz de bu fiyatın normal olduğunu söyledi. Müşteri temsilcinizle personelini görüştürdüm gene sorunumun düzeltileceğini söylediler. Bugün gene bayinize gittim bu sefer kendilerinin bir şey yapamayacaklarını benim tüketici hakları mahkemesine gitmem gerektiğini söylediler fakat işimden izin alamadığımdan dolayı kısa zamanda gidemem. Bu yüzden gereğinin yapılmasını arz ederim.

Sinan 1.460 Okunma

Cevaplar

 • Sinan19 Ağustos 2014

  Mağdur olan ben, size ulaşmak zorunda olan yine ben. Sanki ulaşmak kolaymış gibi bir de aramamızı söylüyorsunuz. Ulaşamadı iseniz tekrar ararsınız ve sorunu çözersiniz, aksi takdirde mahkeme kanalı ile çözmek zorunda kalacağım.

 • Vodafone Temsilcisi11 Ağustos 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 08.08.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Sinan10 Ağustos 2014

  Bi firma ancak bu kadar starndart cevap yazar.

 • Vodafone Temsilcisi07 Ağustos 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön