13 Şubat 2014

Vodafone Yüksek Fatura Yolladı.

Her ay sabit olarak ödediğim fatura taahhütlü olmasına rağmen bu ay fatura tutarına ek olarak 75 tl fazladan tutar eklenmiş ve müşteri hizmetleri ile görüştüğümde de internet kullanmışsınız diyor. Benim paketimde 4 gb internet tanımlı ve geçtiğimiz ay 1 gb kullanmışım fatura detayında görünüyor.

Müşteri hizmetlerinde bayan bana inceleme yaparak geri dönüş yapacaklarını bildirdi fakat incelemeler yapılmış herhangi bir hata bulunamamış nasıl bir inceleme ise. Fazla para almaya kalkıyorlar ama bu işin peşini bırakmayacağım, sonuna kadar uğraşacağım. Gereken her şeyi yasal olarak başlatacağım.

Uğur 19 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 17.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön