10 Şubat 2014

Vodafone Yüksek Fatura Yolladı.

30.01.2014 son ödeme tarihli 87,40 tl tutarındaki fatura şikayet konusudur.
Abonelik paketi : Genç Avantaj Ekstra.

Samsung Galaxy sııı mini cihaz ile birlikte fatura tutarım 66 tl iken 87,40 tl tutarında fatura geldi.
Hiçbir şekilde bana verilen (her yöne 500 dk + her yöne 5000 sms + internet: 500 mb) paketi aşmadım.

Defalarca müşteri hizmetlerini arama rağmen faturada bir yanlışlığın olmadığını belirttiler. Bana gönderilen fatura 14.12 tl indirimlerin iptali bir ücret yansıtmışlar. Bu neyin indirimin iptalidir.

Sonuç olarak benim faturam 21 tl fazla gönderilmiştir. Bu yanlışlığın düzeltilmesini bu fazla ödediğim 21 tl'nin iadesini talep ediyorum.

Fatih 46 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön