06 Şubat 2014

Vodafone Yüksek Fatura Yolladı.

Ben Vodafone hattında heryöne 200 dk Vodafone'lularla 2000 dk tarifesinden yararlanmaktayım. Bunun yanında 500 sms'de ekstra tarife aldım toplam tarife tutarım 28 tl idi fakat daha sonra 8 tl olan sms paketini iptal ettim. İptal ettiğime karşı Vodafone'dan sms'te geldi. Daha sonra bana yine iptal edin mesajları gelmeye başladı iptal etmeme rağmen Vodafone'dan gelen her mesajda benim sms sayım artıyordu.

Müşteri hizmetlerini arayıp konuyu bildirdim arıza olabilir dediler. Bende bu sms artışı yüzünden faturam yüklü gelmesin dedim telefondaki bayan sizinki hesabını bilen tarife öyle bir şey olması imkansız dedi ve ardından bana 202.20 tl fatura geldi hiç konuşmadan ve sms atmadan. Sorunumu halledin lütfen.

Engin 36 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 13.02.2014 tarihinde Vodafone müşteri hizmetlerimiz ile gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Engin 07 Şubat 2014

    2279562 nolu yapmış olduğum şikayette firmanız şikayet var aracılığıyla ve müşteri temsilciniz yapmış olduğum görüşmede 24 saatte bana döneceğini sorunu en kısa sürede çözeceğini söyledi fakat ikinci güne girmemize rağmen arayan soran yok.

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön