28 Ağustos 2013

Vodafone Yüksek Fatura Yolladı!

0532 697 *** babamın üzerine kayıtlı olan Vodafone hatta 234 lira fatura geldi. Normalde 55-60 TL arasında geliyordu. Vodafone bayisine gittik sözde Arjantin numarası aranmış, aranan numara 0054324*** benim numaram ise 0543243**** bu kadar benzerlik olmaz. Numaram yanlışta kayıt değil babamın telefonunda benim numaram da herhangi bir telefon numarasına yönlendirilmiş değil nasıl oluyor da böyle bir fatura geliyor ?

Oğuzhan 65 Okunma

Cevaplar

 • Oğuzhan 02 Ocak 2014

  Sorun çözülmedi faturayı ödemek zorunda kaldık hakkımı helal etmiyorum.

 • Oğuzhan 29 Ağustos 2013

  İyi söylüyorsunuz güzel söylüyorsunuzda biz aramadık herhangibir şekilde o numarayı fatura yüksek geldiğinde aradık bir tek ondada vodafone kayıtlı böyle numara yoktur dedi online sel servise girdim baktım 3.5 tl gibi bir tutar yansımış işiniz gücünüz hatayı kullanıcıda bulmak , sistemleriniz doğru düzgün çalışmıyor bile 750 dakika dan sadece 5 dk kullanmşız gibi gözüküyor normalde daha fazla , tl yüklemeye tıklıyorum başka sayfa açılıyor herneyse 1 kere daha vodafone kalitesizliğini anlamış oldum , kontrat biter bitmez avea ' ya geçeceğim...

 • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde arama yapılırken gsm no 'sunun başına 00 eklenmesinden dolayı kullanıcı kaynaklı ücretlendirme yapıldığı tespit edilmiştir.Arama yapılırken gsm no 'sunun başına 00 eklenmemesi gerektiği bilgisini aktarmak ister,tarafımızdan müdahalesinin sağlanamayacağı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön