20 Şubat 2014

Vodafone Yüksek Fatura Yansıttı!

26 Ocak-5 Şubat tarihleri arasında yaptığım yurtdışı seyahati sonrası( Vodafone ülkelerinde kullandım),Red Classic abonesi olmama ve hattımdaki haklarımı günlük 9.9 TL ödeyerek yurtdışında ücretsiz kullanabileceğim konusunda bilgi verilmesine ve buna uymama rağmen,faturama ekstradan 120 tl'lik bir internet kullanımı ücreti yansıtılmıştır.

Bu kullanımla ilgili olarak yurtdışında birkaç defa müşteri temsilcileriyle görüştüm,özellikle 01 Şubatta ki görüşmem dinlenebilir aldığım bilginin bu yönde olduğuna dair. Bu fazla yansıtılan ücretin düzeltilmesini acilen talep ediyorum.

Sevil 150 Okunma

Cevaplar

 • Sevil24 Mart 2014

  Bana yaşatığı bu kötü deneyimden dolayı bir daha asla VOdafone ile çalışmam.Her fırsatta bunu dile getireceğim.Yasal tüm süreçleri de başlatıyorum.

 • Sevil24 Mart 2014

  Yapılan ilk geri dönüşte çağrılarımı dinleme lütfunda dahi bulunmamıştır müşteri temsilciniz. BUnu talep etmem üzerine yapılan diğer aramada ise sorduğum soruların cevabı açıkça verilmemiş, biz haklıyız, vb iddialarla itirazım reddedilmiştir. Konu tarafımdan BTK ya taşınmıştır. Ayrıca tüm yasal sürece de hazırlanmaktayım. VODAFONE un yaptığı bu haksız müşteri deneyiminin hesabını mutlaka soracağım.

 • Vodafone Temsilcisi17 Mart 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 15.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Sevil04 Mart 2014

  Şikayeti iletmemin üzerinden 10 gün geçmesine rağmen geri dönüş yapılmamıştır. Çağrı merkezi personeli ilgili dosyayı incelediğinde iade kararının çıktığını belirtmektedir fakat henüz tarafıma bilgilendirme yapılmamıştır. Bu konuyla ilgili geri dönüş alamadan gelen yeni faturama baktığımda onda daha da yüksek bir ekstra ücretlendirme gördüm. Vodafone iki aydır beni yaptıkları hataları düzeltmekle uğraştırmakta. Konuların acilen çözümlendirilip tarafıma bilgi verilmesini talep ediyorum.

 • Vodafone Temsilcisi20 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön