13 Ağustos 2014

Vodafone Yüksek Fatura Tutarı.

Vodafone şirketinin red classic tarifeli üyesi idim. Söz konusu tarifem ile günlük 9,90 tl karşılığı yurtdışında ki anlaşmalı ülkelerde tarifemdeki dakika,sms ve internet kotasını tıpkı Türkiye'de gibi kullanıyordum. Yurt dışında internet paketimin bittiği ve 15 tl karşılığı 1 gb ek internet paketi almam için sms atmamın yeterli olacağına dair kısa mesaj aldım. Teklif edilen paketi satın alıp,internet kullanımına devam ettim.ancak söz konusu satın aldığım ek paketin yurtdışında geçerli olmadığı bilgisi tarafıma verildi. Bu bilgi paket satın alınmadan tarafıma söylenmedi.

Sonuç olarak firma bana 1830 tl'lik bir fatura ödemek zorunda olduğumu belirtti ve bende aboneliğimi iptal ettirmek zorunda kaldım.

Fahri 1.436 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 13.08.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte tarafınıza ulaşamadığımızı belirtmek isteriz. Ücretlendirme şikayetiniz 05.08.2014 tarihinde uzman ekiplerce incelenmiş ve tarifenize uygun ücretlendiğiniz tespit edilmiştir. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Ağustos 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön