18 Nisan 2013

Vodafone Yüksek Fatura Tutarı!

Vodafone kullanıcısıydım ve tarife değişiklikleri yapmak zorunda kaldım.Kendime uygun tarifeyi seçtiğimde işlemim yapılırken bir önceki tarifenin faturasının diğer tarifeyle gelip gelmeyeceğini sorduğumda gelmez dediler ve faturam geldiğinde 345 liralık fatura ile karşılaştım.

Müşteri hizmetlerini aradığımda ise kullanmayıp değiştirdiğim internet paketi ve tarifede bana fatura edilmiş.Vodafone bayisinden hiçbir bilgi vermediler.Kullanıcılara gerekli uyarıyı yapmayıp zor durumda kalmalarına sebep oluyorlar ve kullanıcısı olan kişileri de resmen soymaya çalışıyorlar . Şuan iptal olduğu halde bir fatura daha çıktı şuan benden 395 tl ödememi talep ediyorlar.

Yunus 205 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın Y***** D***** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bilgilendirme sms'i tarafınıza gönderildiği tespit edilmekle beraber toplu süre limit aşımı nedeniyle ücretlendirme yapıldığı tespit edilmiştir.Faturalandırmanıza yönelik herhangi bir sorun bulunmamaktadır.Talebiniz doğrultusunda ayrıntılı fatura gönderimi sağlanmakla birlikte, Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön