25 Ağustos 2014

Vodafone Yüksek Fatura Sorunu Yaşıyorum.

Vodafone esnaf paketi kullanıyordum. 1 yıllık taahhüdüm vardı. taahhüdün bitmesine 1 ay kala müşteri hizmetleri aradı. ve aynı tarifeye devam etmemiz konusunda anlaştık. fakat 1 ay sonra bana 258 lira fatura geldi. oysa ben aylık 35 lira civarında fatura ödüyordum. müşteri hizmetlerini 2 defa aradım bana verdikleri cevap ücretlendirmede hata olmadığı tespit edilmiştir diye. daha önce dakikalarımın bitmesine yakın % 80 veya %100 dakikalarınızı kullandınız gibi mesaj gelirdi. bu kez yine % 80 dakikanızı kullandınız mesajı geldi. % 100 mesajı asla gelmedi. vodafone beni hayal kırıklığına uğrattı .

Fethi 1.245 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 26.08.2014 15:23 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi25 Ağustos 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön