Vodafone Yüksek Fatura Sorunu 6 Aydır Çözülmüyor!

Serpil Ö. |

Kurumsal faturalarımız 6 aydır 3 katı yükseklikte geliyor. Vodafone müşteri hizmetlerini arıyoruz, sorunu gideremiyorlar. Biz bilmiyoruz diyorlar. Vodafone verdiği paketi kontrol edemiyor. Konuşma olmadığı halde fatura 3 katına çıkıyor. Siz faturayı ödeyin biz bakalım diyorlar. Paket var extra extra ücret yansıtıyorlar. Sorunu çözün diyoruz yok, cayma bedelini iptal edin çıkıp gideyim diyorum yok, ne arayan ne soran var. Her ay Vodafone peşinden koşup yanlış kesilen fatura düzeltmeye çalışıyoruz Biz her ay 3 aylık fatura konuşmadığımız ayların faturalarını Vodafone'a ödüyoruz. Taahhüt sürem bittiğinde 1 yıl sonraki faturaları peşin olarak Vodafone'a ödemiş olacağım. Vodafone cevap vermez!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Aralık
  13:17

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.