14 Mayıs 2013

Vodafone Yüksek Fatura Gönderdi!

Vodafone abonesiyim ve aylık faturalıyım. her ay ortalama görüşmem aynı olmasına rağmen bu ay ki faturam çok yüksek geldi. müşteri hizmetleriyle görüşmeme rağmen detaylı bilgi edinemedim. ben bir ev hanımıyım aylık faturam ortalama 40 tl dir. bu ay ki faturam 230 tl üstünde geldi. bu konuda yardımcı olmanızı önemle rica ediyorum.

Sezen 28 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden543330****,hattınız üzerinde yapılan kontrollerde hattınızda tanımlı olan 5 TLYE DAKIKANI KATLA kampanyanızın 06.04.2013 tarihinde sona erdiği ve tarafınıza sona erdiğine dair bilgilendirme sms'nin 06.04.2013 tarihinde gönderildiği tespit edilmiştir.06.05.2013 dönemine ait faturanızda paket kapsamında verilen dakikalarınızı aşmanız nedeni ile ücretlendirildiğiniz tespit edilmiş olup,bilgilendirme sms'lerinin 24 saat içersinde gönderilmiş olması nedeni ile ücretlendirmenize yönelik sorun olmadığı görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön