10 Ekim 2013

Vodafone Yüksek Fatura Gönderdi!

Eylül 2013 faturam 139. 00 TL gelmiştir. Normal faturam her ay 39. 00 TL iken Vodafone çağrı merkezindeki görevli limitimi açtığım için yüksek fatura geldiğini söyledi. 1 yıllık anlaşmamın bittiğini bana neden haber vermediklerini sorduğumda beni aradıklarını ve mesaj yolladıklarını söylediler. Ben kendileriyle böyle bir görüşme yapmadığımı ve bana mesaj gelmediğini söyledim.

Konuşmalar kayıt altına alınıyorsa bunu ispatlayın dedim. Çağrı merkezindeki kişi sessiz kaldı cevap vermedi. 35. 00 liralık faturama 2 lira eklendiğini onlarca mesaj yollayarak bildiriyorsunuz ama yıllık sözleşmemin bittiğini haber vermiyorsunuz tabi bu işinize geliyor. Sonuçta 139. 00 TL cebinize giriyor.

Günay 27 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 10.08.2013 09:46'da " Değerli müşterimiz, Katlayan Avantaj kampanyaniz 31.08.2013 tarihinde sona erecektir. Sonrasinda mevcut tarifeniz ile kullanima devam edebilir ve avantajli kampanyalarimiz hakkinda bilgi almak icin Vodafone Cep Merkezlerimize ugrayabilirsiniz." içerikli bilgi mesajının tarafınıza ulaştığı görülmüştür. Bu bağlamda ücretlendirmenin tarifenize uygun gerçekleştiği ve sorun bulunmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi10 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön