15 Kasım 2014

Vodafone Yüksek Fatura Gönderdi!

Fransa yolculuğu öncesi beni aradıklarında görüştüğüm müşteri yetkilisi "her şey dahil" paketi ile yurt dışında yurt içindeymiş gibi dakikalarımı ve internet paketimi kullanabileceğimi söyledi, görüşmeler kayıtlı ilgililer bakabilirler. Buna istinaden ve internet üzerinden inceledikten sonra ülkeden ayrılmadan önce "herşey dahil" yazarak pakete abone oldum. Ben sanıyorum ki burada kullandığım dakika SMS ve internetimi yurt dışında da kullanabileceğim.

Döndükten bir gün sonra Vodafone hattımı kapadı. Aradım çağrı merkezini, "ara fatura çıkmış adınıza 450 TL. ". Şimdi konuşmalar incelenecek (!), bahaneler sıralanacak, suçu yine her zaman olduğu gibi bana atacaklar. Saygılar Vodafone!.

Bilal 500 Okunma

Cevaplar

  • Bilal 27 Kasım 2014

    Ürün ve Kampanyaları için zırt pırt arayan Vodafone, şikayetim üzerine müsait olmadığım bir zamanda bir kaç kez aradı fakat açamadım, bana ulaşana kadar tekrar tekrar ararlar diye düşündüm fakat yanıldım. Şikayetim ile bilgi almak için ara beni Vodafone buraya şikayet mi yazmak gerekiyor illa bunu yapman için. Saygılar.

  • Vodafone Temsilcisi20 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 19.11.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön