21 Temmuz 2014

Vodafone Yüksek Fatura Geldi.

Vodafone Tablet için aldığım 30 TL'lik taahhütlü internet hattım için beni wi-fi modemli 35 TL'lik tarifeye geçirmelerini ve cayma bedeli almamalarını talep ettim. Kabul edilmedi. Yaklaşık 4-5 aydır hattı kullanmadığım halde haraç öder gibi fatura ödüyorum. Çünkü hattan cayma bedeli çok uçuk bir miktar çıkardılar. Bir süre ödemedim 120 TL civarı bir borç birikti. Vodafone'dan taahhütle cihaz almak istediğimde bu borcumu kapatmadan cihaz alamayacağım söylendi. O borcu 6 Haziran'da kapattım. Bu ay yine mesaj geldi ve aradan 1,5 ay geçmesine rağmen 141 TL borcum olduğu söylendi.

Osman 1.800 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Temmuz 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 24.07.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi21 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön