14 Mayıs 2013

Vodafone Yüksek Fatura Geldi!

06. 04. 2013 tarihinde Vodafone'dan yurt dışından Türkiye'yi aramak için 30 dakikası 15 lira olan tarifeden aldım Portekiz'den Türkiye'yi aramalarım için geçerli olan dakikalarımın %80 kısmı bittiğinde uyarı mesajı gelicek diye söylendi. Müşteri temsilcisi ile görüşmemde ama hiçbir uyarı mesajı gelmedi.ayrıyetten bir saniye dahi görüşsem 1 dakikamın gideceğini de söylemediler.

Bana şimdi yüksek bir fatura gönderdiler.mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Vodafone'dan 2. kez haksız yüksek fatura gönderimi oldu ilkinde hatalarını düzelttiler inşallah buda öyle olur mağduriyetim giderilmezse Turkcell'e geçiş yapacağım en kısa sürede bilgilendirilmek istiyorum.

Murat 32 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,532727****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 14.05.2013 tarihinde ücretlendirme şikayetinize yönelik tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön