Vodafone Yüksek Fatura Borcu Çıkardı!

Baki K. |

Kullanmış oldugum kurumsal hattımın 0542007**** numaralı hattıma Vodafone'un avukatından bana gelen bir mesaj ile öğrenmiş oldum ve öğrendikten sonra Vodafone'un avukatının hesabına yaklaşık 550 tl civarında Mecidiyeköy şubesi Akbank hesap numarasına 156*** no'lu hesaba bu parayı ödedim.Oysa benim borcum 50 TL civarındaydı.Bu mağduriyetimin gereğinin yapılmasını arz ederim. Gerekirse banka dekontu elimizde bulunmaktadır.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Nisan
  09:45

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 03.04.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 02 Nisan
  15:21

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."