Vodafone Yüksek Fatura Bedeli!

Zekiye K. |

1 yılı aşkın süredir Vodafone kullanıcısıyım. Geçen ay müşteri hizmetleri taahhüdün bittiğini aylık kullanmakta olduğum paketin 32,00 TL ücretle kullanacağımı söylediler. Ancak bugüne kadar aşım yapmamış olduğum halde bu ay farklı bir operatöre geçtikten sonra 256,40 olarak tarafıma gönderilmiştir.

Müşteri hizmetlerini arayarak kesinlikle süre aşımı yapmadığımı söylememe rağmen aşım bedeli diyerek dökümünüzü dilekçe ile başvurup bakabilirsiniz diye bir yanıt aldım. Operatör değişikliği yaptığımdan dolayı kasıtlı bir fatura olduğunu düşünüyorum. Faturamın incelenip düzeltilmesini aksi takdirde tüm yasal haklarımı kullanacağımı bilmenizi isterim.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Şubat
  22:48

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 27 Ocak
  18:19

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, Vodafone hatlarından 444 0 542, diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.