24 Kasım 2014

Vodafone Yüksek Fatura Bedeli!

Vodafone'dan 24 taahhütle 2 adet hat aldım. Taahhütten önce hattı teslim ettim bir hattına cayma bedeli olarak 144 TL fatura kestiler. 5439582*** No'lu hattı kapatmak istediğinde bana kullanım hakkınız var biz sizi 10 gün sonra müşteri hizmetlerinden arandığınız zaman hattı kapattırmak istiyorum dememizi söylediler.

10 gün sonra bizi aradılar ve bizde kapattırmak istediğimizi söyledik. Ancak hattımız 2014 nisan ayından itibaren her ay bize hattı normal kullanıyormuş gibi fatura kesmişler... Şu an Kasım 2014 tarihli son fatura bedeli 635 TL olarak yansımış. Ben sadece cayma bedeli ve son ay ki fatura ile toplamda 190 TL civarında ödemem gerekiyorken 635 TL ilk bir fatura bedeli var.

Yunus 41 Okunma

Cevaplar

  • Yunus28 Şubat 2015

    Şikayetine cevap geldikten sonra ilgili numarayı aradım yalnız çağrı merkezinden müşteri temsilcisi ile görüşme diye bir seçenek yok. Firmanın numarasına ulaşamıyorum Şikayetini Vodafone u kaparttırmak istediğim şubeye giderek sıkıntıyı anlatmam rağmen herhangi bir çözüm bulmak için uğraşmadılar sadece merkezi aramamı söylediler... Vodafone çağrılarıma cevap vermiyor... Su anki faturam 730 TL olmuş durumda.

  • Vodafone Temsilcisi24 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön