28 Kasım 2014

Vodafone Yüksek Fatura!

Daha önce A**'daydım. 2 gb. 1000 dk. 1000 sms. 1 yıl taahhütle 49 TL'ye Vodafone'a geçiş yaptım. Bu ay 49 TL gelmesi gereken faturam 87.50 TL geldi. Müşteri hizmetlerini aradım 152 adet fazla mesaj kullandığım söylendi. Bu mesajları nereye kullandığıma dair bilgi istedim. Self servisten takip etmemi istediler fakat kullanım detayı göremedim.

Hem 150 SMS nasıl oluyor da 38.50 TL oluyor anlamadım. Yarın ya da pazartesi cezam neyse ödeyip sözleşmeyi bozup başka operatöre geçeceğim. Aile efradının 15'e yakın hatlarını da başka operatöre götüreceğim.

Bülent 164 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön