12 Haziran 2013

Vodafone Yüksek Fatura!

Vodafone müşteri temsilcisiyle 05.03.2013 tarihinde saat 17:10'da 0542238**** nolu hattımızdan 0541437**** nolu hattımızla ilgili müşteri hizmetlerinizle yaptığımız görüşme sonucunda hattımızın cep avantaj her yöne tarifesine geçiş yapma başvurusunda bulunduk ve başvurumuzun onaylandığına dair bilgilendirildik ve toplamda 68,84 TL gelmesi gereken faturamız dönem sonunda 2,024,60 TL olarak gelmiştir.

Bu duruma gerekçe olarak da sms ile bilgilendirildiğimiz ve bizimde bu bilgilendirmeye onay verdiğimiz söylenmiştir ancak kesinlikle hiç bir bilgilendirme mesajı gelmemiştir ve buna tarafımdan onay cevabı gönderilmemiştir. Gerekli incelemelerin yapılmasını talep etmekteyim

Muharrem 27 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 541437xxx numaralı hattınızda dakika aşımından kaynaklı olarak faturanızın yukseldiği bilgisini iletmek isteriz. Hattınıza sürenizi doldurduğuna dair süre bilgilendirmesi 24 saatlik zaman içerisinde gönderilmişdir. Sorun bulunmadığı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi12 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön